DISPOTECH - YOUR DISPOSABLE EXCELLENCE

 

KIM JESTEŚMY?

Dispotech jest znany zarówno we Włoszech, jak i za granicą jako jedna z wiodących firm w produkcji medycznych produktów jednorazowego użytku dla różnych sektorów: medycznego, dentystycznego, sportowego, promocyjnego i sprzedaży masowej. Nasza firma oferuje największym międzynarodowym dystrybutorom zarówno produkty marki Dispotech, jak i własnej marki, tworząc niestandardowe linie produktów jednorazowego użytku.

Jako producenci artykułów medycznych jednorazowego użytku w firmie Dispotech produkujemy szeroką gamę artykułów przeznaczonych do:

 

 • sektora medycznego
 • sektora stomatologicznego
 • sektora sportowego
 • masowej dystrybucji detalicznej

Łatwe do utylizacji wszystkie jednorazowe wyroby medyczne Dispotech są produkowane z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości, aby zapewnić najwyższą higienę, bezpieczeństwo i odporność zgodnie z surowymi przepisami europejskimi.

icon1

PROJEKTUJEMY

dla tych, którzy używają naszych produktów

icon2

PRODUKUJEMY

z własnych materiałów

matitina

PERSONALIZUJEMY

każdą dostawę

 

Instant Ice -Easy Ice

Easy ICE 

 • Easy Ice firmy Dispotech to jednorazowy worek na lód, dostępny w etui, z włókniny (TNT) lub z polietylenu (PE).

 • Jednorazowy worek na lód jest wyrobem medycznym klasy IIa.
 • Korzystanie z jednorazowego okładu chłodzącego jest proste: po naciśnięciu przycisku znajdującego się na środku opakowania następuje natychmiastowy proces schładzania do temperatury -4°.

 

Gel Pack-Dispo Gel

Dispo Gel

 • Dispo Gel to gorące/zimne okłady żelowe produkowane przez firmę Dispotech.

 • Ten gorący i zimny żel jest dostępny w opakowaniach detalicznych i należy do wyrobu medycznego klasy I.
 • Nasze gorące i zimne żele idealnie nadają się do zastosowań w wielu różnych sektorach, takich jak medycyna, stomatologia, sport, masowa dystrybucja detaliczna do zastosowań domowych.
 • To opakowanie żelowe może być używane do dwóch rodzajów terapii: po umieszczeniu w kuchence mikrofalowej lub wrzącej wodzie nadaje się do terapii ciepłem; w przeciwnym razie, jeśli umieścisz go w zamrażarce, możesz użyć go do terapii zimnem. Opakowanie może mieć również woreczek, aby uniknąć potencjalnych oparzeń.

 

Easy Ice Spray

Easy ICE Spray 

 • Easy Ice firmy Dispotech to jednorazowy worek na lód, dostępny w etui, z włókniny (TNT) lub z polietylenu (PE).
 • Jednorazowy worek na lód jest wyrobem medycznym klasy IIa.
 • Korzystanie z jednorazowego okładu chłodzącego jest proste: po naciśnięciu przycisku znajdującego się na środku opakowania następuje natychmiastowy proces schładzania do temperatury -4°.

 

Fartuchy chirurgiczne w każdym detalu

W tym okresie firma Dispotech starannie wybrała nowe fartuchy, które w najlepszy możliwy sposób chronią użytkownika w kontekście, w jakim są noszone. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie dwa rodzaje:

Dispo Gowns DM Class I -Do użytku przez osoby odwiedzające placówki służby zdrowia, które muszą odbyć wizytę.

 

PERFECTO DENTAL EXCELLENCE

 

KOMPLETNA OFERTA PRODUKTÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DENTYSTYCZNEGO

Nasze jednorazowe artykuły dentystyczne obejmują pełną gamę produktów jednorazowego użytku przeznaczonych dla gabinetów dentystycznych, szpitali i profesjonalistów z branży.

Lista dostępnych jednorazówek dentystycznych obejmuje m.in.: lód jednorazowy, jednorazowe kolorowe serwetki i śliniaki, tace jednorazowe, kubki jednorazowe, gąbki hemostatyczne, jednorazowe wyrzutniki, jednorazowe ślinianki bawełniane, jednorazowe szczoteczki do zębów, jednorazowe mikroaplikatory, protezy pudełka, jednorazowe fartuchy, jednorazowe maski dentystyczne, czepki i rękawiczki i wiele więcej: zapytaj o cały katalog!

quality_frase_2

ZAPYTAJ NAS O OFERTĘ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ